Tulemused
I vanusegrupp: 8-10 aastased
1.koht Maarja-Liis Nurja, juhendaja Tiia Puhvel
2.koht Artjom Smirnov, juhendaja Rena Bõkova
3.koht Kiiri Katrin Vingisaar, juhendaja Maarika Reimand
Eripreemiad:
Veronika Jelõkova, juhendaja Maria Kondratjeva – julge ja artistliku esituse eest
Kaspar Tolli, juhendaja Elve Erm – ilusa ja puhta esituse eest
Luisa Uustulnd, juhendaja Elve Erm – parima eesti keele kasutuse eest
Marii Heleen Matesen, juhendaja Külli Kiivet – parima a cappella eest
Meribel Tšetšotka, juhendaja Sirje Grauberg – suure klassikalise laulu potentsiaali eest
II vanusegrupp: 11-13 aastased
1.koht Silver Piiroja, juhendaja Triin Ella
2.koht Aleksander Aruoja, juhendaja Thea Paluoja
3.koht Oliver Leppik, juhendaja Helle Rand
Eripreemiad:
Karl-Vahur Vingisaar, juhendaja Maarika Reimand – musikaalse ja positiivse esituse eest
Emma Sepp, juhendaja Maarika Reimand – isikupärase väljendusrikkuse eest
Anette Ella, juhendaja Thea Paluoja – loomuliku esituse eest
Iris Sepping, juhendaja Anne Kann – väga siira, viimistletud ja loomuliku esituse eest
Carola Kaaver, juhendaja Aita Kaaver – Schuberti Hällilaulu ilusa esituse eest
Lee Holm, juhendaja Tiia Puhvel – kandva hääle eest
Oskar Kiilberg, juhendaja Triin Ella – sisutiheda ja vaheldusrikka esituse eest
III vanusegrupp: 14-16 aastased
1.koht Annabel Soode, juhendaja Maria Listra
2.koht Parvin Tiks, juhendaja Tiia Puhvel
3.koht Sander Pärn, juhendaja Tiia Puhvel
Eripreemiad:
Joanna-Maria Suurmets, juhendaja Tiia Puhvel – parima rahvalaulu eest
Anita Lupina, juhendaja Rena Bõkova – Bortnjanski arietta kauni esituse eest
IV vanusegrupp: 17-19 aastased
1.koht Karl-Markus Kaiv, juhendajad Tiia Puhvel ja Taavi Tampuu
2.koht Tõnis Sarap, juhendaja Triin Ella
3.koht Annaliis Telgmaa, juhendaja Kädy Plaas-Kala
Eripreemiad:
Anastasia Šepilenko, juhendaja Triin Ella – ilmeka ja mõtestatud esituse eest
Kert Markus Valdek, juhendaja Thea Paluoja – muusikateatri lootuse eest
Alger Ahuna, juhendaja Tiia Puhvel – väga sümpaatse esinemise eest
Mari Roos, juhendajad Külli Kiivet ja Kristina Vähi – rahvalaulu esituse eest
Juhendaja preemia: Triin Ella
Kontsertmeistri preemia: Kaur Pennert
Palju õnne kõikidele tunnustust pälvinutele!