Võluhääl 2018 tulemused selgunud!

Tulemused

 

I vanusegrupp: 8-10 aastased

 

1.koht Maarja-Liis Nurja, juhendaja Tiia Puhvel

2.koht Artjom Smirnov, juhendaja Rena Bõkova

3.koht Kiiri Katrin Vingisaar, juhendaja Maarika Reimand

 

Eripreemiad:

Veronika Jelõkova, juhendaja Maria Kondratjeva – julge ja artistliku esituse eest

Kaspar Tolli, juhendaja Elve Erm – ilusa ja puhta esituse eest

Luisa Uustulnd, juhendaja Elve Erm – parima eesti keele kasutuse eest

Marii Heleen Matesen, juhendaja Külli Kiivet – parima a cappella eest

Meribel Tšetšotka, juhendaja Sirje Grauberg – suure klassikalise laulu potentsiaali eest

 

II vanusegrupp: 11-13 aastased

 

1.koht Silver Piiroja, juhendaja Triin Ella

2.koht Aleksander Aruoja, juhendaja Thea Paluoja

3.koht Oliver Leppik, juhendaja Helle Rand

 

Eripreemiad:

Karl-Vahur Vingisaar, juhendaja Maarika Reimand – musikaalse ja positiivse esituse eest

Emma Sepp, juhendaja Maarika Reimand – isikupärase väljendusrikkuse eest

Anette Ella, juhendaja Thea Paluoja – loomuliku esituse eest

Iris Sepping, juhendaja Anne Kann – väga siira, viimistletud ja loomuliku esituse eest

Carola Kaaver, juhendaja Aita Kaaver – Schuberti Hällilaulu ilusa esituse eest

Lee Holm, juhendaja Tiia Puhvel – kandva hääle eest

Oskar Kiilberg, juhendaja Triin Ella – sisutiheda ja vaheldusrikka esituse eest

 

III vanusegrupp: 14-16 aastased

 

1.koht Annabel Soode, juhendaja Maria Listra

2.koht Parvin Tiks, juhendaja Tiia Puhvel

3.koht Sander Pärn, juhendaja Tiia Puhvel

 

Eripreemiad:

Joanna-Maria Suurmets, juhendaja Tiia Puhvel – parima rahvalaulu eest

Anita Lupina, juhendaja Rena Bõkova – Bortnjanski arietta kauni esituse eest

 

IV vanusegrupp: 17-19 aastased

 

1.koht Karl-Markus Kaiv, juhendajad Tiia Puhvel ja Taavi Tampuu

2.koht Tõnis Sarap, juhendaja Triin Ella

3.koht Annaliis Telgmaa, juhendaja Kädy Plaas-Kala

 

Eripreemiad: 

Anastasia Šepilenko, juhendaja Triin Ella – ilmeka ja mõtestatud esituse eest

Kert Markus Valdek, juhendaja Thea Paluoja – muusikateatri lootuse eest

Alger Ahuna, juhendaja Tiia Puhvel – väga sümpaatse esinemise eest

Mari Roos, juhendajad Külli Kiivet ja Kristina Vähi – rahvalaulu esituse eest

 

Juhendaja preemia: Triin Ella
Kontsertmeistri preemia: Kaur Pennert

 

Palju õnne kõikidele tunnustust pälvinutele!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Võta osa noorte lauljate konkurss-festivalist “Võluhääl 2018”

hall

hall hall

Rohkem infot leiad SIIT .