Tulemused

I vanusegrupp: 8-10 aastased

I koht: Lee Holm, juhendaja Ingrid Otti

II koht: Marii Heleen Matesen, juhendaja Külli Kiivet

III koht: Iris Sepping, juhendaja Anne Kann

Eripreemiad:

Sofia Selivanova, juhendaja Yana Balakina – artistlikkuse eest

Oskar Kiilberg, juhendaja Külli Kiivet – parima a cappella laulu eest

Anette Ella, juhendaja Thea Paluoja – kindla intonatsiooni ja pehme fraasi eest

 

II vanusegrupp: 11-13 aastased

I koht: Annabel Soode, juhendajad Kerstin Tomson ja Triin Ella

II koht: Aleksander Aruoja, juhendaja Thea Paluoja

III koht: Sille Reinsalu, juhendaja Rena Bõkova

Eripreemiad:

Anett Rajaste, juhendaja Made Ritsing – parima a cappella laulu eest

Joanna-Maria Suurmets, juhendaja Tiia Puhvel – loomuliku vokaali eest

Hella-Hildegard Niitra, juhendaja Made Ritsing – artistlikkuse eest

 

III vanusegrupp: 14-16 aastased

I koht: Karl-Mathias Saarse, juhendaja Tiiu Schütz

II koht: Karl-Markus Kaiv, juhendaja Tiia Puhvel

III koht: Anastasia Šepilenko, juhendaja Triin Ella

Eripreemiad:

Annaliis Telgmaa, juhendaja Külli Kiivet – parima a cappella laulu eest

Kristjan Häggblom, juhendaja Merle Mets – tuleviku lootus

Melissa Maisla, juhendaja Maie Kala – tervikliku esituse eest

 

IV vanusegrupp: 17-19 aastased

I koht: Darja Gusseinova, juhendaja Rena Bõkova

II koht: Henrik Tamm, juhendaja Tiia Puhvel

III koht: Laura-Retti Laos, juhendaja Eha Pärg

Eripreemiad:

Martin Karu, juhendaja Risto Joost – parima barokkaaria eest

Darja Gusseinova, juhendaja Rena Bõkova – artistlikkuse eest

Joanna-Marion Lõhmus, juhendaja Kristina Vähi – säravalt humoorika esituse eest

Viktoria Lõkova, juhendaja Rena Bõkova – erilise tämbri ja potentsiaali eest

Henrik Tamm, juhendaja Tiia Puhvel – parima itaalia keele tunnetuse eest

Marju Pilv, juhendaja Tarmo Sild – parima a cappella laulu eest

 

Juhendajate preemiad:

Tiia Puhvel – häälesõbraliku juhendamise eest

Rena Bõkova – tundliku vokaalse suunamise eest

 

Kontsertmeistrite preemiad:

Katrin Peitre

Kairit Levit

 

Eripreemia Laulustuudio FA-Diees’ile õpilaste artistlikkuse eest

Orissaare Muusikakooli eripreemia – Marju Pilv, juhendaja Tarmo Sild

 

Palju õnne kõikidele tunnustust pälvinutele!